Kursy tańca » Pierwszy taniec dla nowożeńców » Referencje

Referencje

Gdy emocje związane ze ślubem i weselem już opadną, podzielcie się z nami wrażeniami jakie Wam towarzyszyły podczas pierwszego tańca oraz jak wyglądały jego przygotowania. Opiszcie, które momenty w pierwszym tańcu zrobiły na publiczności największe wrażenie. Za każdy wpis bardzo dziękujemy.

 

Żeby dodać wpis prosimy wysłać e-mail zatytułowany "Podziękowania-Referencje" na adres: info@alegria.com.pl w załączniku dodać Wasze zdjęcie. Wpis zostanie dodany przez administratora przy najbliższej aktualizacji strony.

 • referencje24.jpg

  Daria i Mateusz

  Pierwszy taniec na własnym ślubie zawsze budzi emocje:
  - Wszyscy będą na mnie patrzeć! Co będzie jak mi się nogi poplączą? Bedą mieli niezły ubaw...

  Dlatego wiele par nie mających do czynienia z tańcem w parze decyduje się na naukę pierwszego tańca, który tak na prawdę tańczy się tylko ten jeden jedyny raz. Dlatego musi wyjść idealnie. I co tu zrobić żeby dać radę?

  Do Andrzeja trafiliśmy kilka miesięcy przed ślubem, bo zdecydowaliśmy, że jeśli mamy przetańczyć całe wesele trzeba nabrać wprawy. Uczestniczyliśmy w kursie Discofoxa, czyli po polsku "jak tańczyć w parze by nie podeptać partnerki". Andrzej od razu przypadł nam do gustu dzięki:

  a) klarownym radom - lew noga tutaj, prawa tam, a potem obrót,
  b) humorowi -macanko, samobójca - to tylko niektóre nazwy figur tanecznych,
  c) opanowaniu- pierwszy nauczyciel tańca który nie bije linijką po łapkach...

  Tak dotańczyliśmy do miesiąca przed weselem kiedy to zdecydowaliśmy, że sami nie damy rady okiełznać pierwszego tańca ( choć po cichu liczyliśmy, że skorzystamy z figur Discofoxa i sami coś ułożymy - ale pierwszy taniec to inny kaliber - bez fachowej pomocy nie da rady). Może to kaprys, ale doprawdy sprawia, że trema jest o wiele mniejsza. Wybór nauczyciela był oczywisty. Andrzej co zajęcia (a było ich 5) dokładał nam kolejne figury tak, by idealnie komponowały się z muzyką. Na początku niemożliwe do zapamiętania, z czasem same weszły w krew. I tak walczykiem dotarliśmy do wesela. Dzień wcześniej wypróbowaliśmy taniec na sali, żeby oswoić miejsce. A w pamiętny dzień...

  Sala pełna gości zebranych w kółeczko wokół parkietu na którym mamy tańczyć, ustawiamy się w rogu by efektownie wejść, orkiestra puszcza naszą piosenkę... która leci 2 razy wolniej niż powinna! Konsternacja - tańczyć czy puszczamy jeszcze raz? Przerażenie w oczach, ale wchodzimy na parkiet. I w tym momencie wyszło na jaw mistrzostwo Andrzeja - wyuczony układ sam się zatańczył, dokładnie dostosowując się do muzyki. Później dowiedzieliśmy się, że tylko jedna osoba zorientowała się, że coś było nie tak - zawodowy muzyk. Odebraliśmy to jako komplement dla naszego "dostojnego tańca".

  Andrzeju - bardzo dziękujemy i będziemy Cię polecać wszystkim!

  Daria i Mateusz

 • referencje23.jpg

  Ania i Mirek

  Najlepsza szkoła tańca pod słońcem!
  Najlepszy nauczyciel tańca! :):)

  Serdecznie dziękujemy za układ, który był dokładnie taki jaki sobie wymarzyliśmy! Który wzruszał, powodował ciarki, i masę dreszczy emocji. Który wycisnął łzy z naszych gości i to nie tylko babć i rodziców, ale także przyjaciół i kuzynów. Czuliśmy się jak na prawdziwej scenie. Najwspanialsze było to, że mieliśmy idealnie dopasowane kroki do muzyki. Nawet gdybyśmy chcieli się pomylić czy zapomnieć, było to niemożliwe.

  Ogólnie historia naszego tańca jest długa... Zmieniliśmy szkolę tańca, po 10 lekcjach wykupionych gdzie indziej i całym układzie ułożonym, gdyż byliśmy z niej bardzo niezadowoleni. Kroki ułożone na łapu capu, 1,2,3 raz dwa trzy, obrót w prawo obrót w lewo, w kółeczko 1,2,3. może i do rytmu, ale muzyka, słowa piosenki - sobie, a my - sobie. Wszystko sztywno i na hura. A my marzyliśmy o prawdziwym tańcu. Załamani przyszliśmy do Andrzeja, który okazał się Mistrzem!

  Atmosfera na zajęciach ekstra. Żart za żartem, zabawa w między czasie z tańcem disco, żeby plamy nie dać na weselu, my - straszne lenie - i Andrzej z anielską cierpliwością, zrobił z nas tancerzy, spełnił nasze oczekiwania, zmienił nastawienie do tańca (zwłaszcza u Mirka) i ulożył nam wyśniony, wymarzony romantyczny taniec, wyjęty żywcem z jakiegoś filmu! Walc taki jakiego pragnęliśmy, obroty osiowe, wirowanie po sali, podnoszenie! Uwierzcie! Warto spełniać takie marzenia! To piękna chwila. Uwieczniona na zawsze na filmie i w sercu! I do puki sami się nie przekonacie, nie uwierzycie jaka satysfakcjonująca!

  Całujemy i dziękujemy Andrzejowi!!

 • referencje22.jpg

  Sylwia i Paweł

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować za naukę pierwszego tańca. Bez wątpienia wybór szkoły był strzałem w dziesiątkę! Dzięki przesympatycznej atmosferze każda lekcja była dla nas nie tylko krokiem naprzód w wierze, że zabłyśniemy przed gośćmi weselnymi, ale i świetną zabawą. I się udało! Mimo drobnej tremy na początku (pogłębionej pomyłką naszej piosenki przez orkiestrę), wszystko poszło świetnie. Choreografię zrealizowaliśmy w 100%, a sądząc po minach gości i gromkich brawach była efektowna - zwłaszcza podnoszenie;)

  "Czarna Mamba" dałaby nam z pewnością 10;)

  Serdecznie pozdrawiamy
  Sylwia i Paweł

 • referencje21.jpg

  Kasia i Wojtek

  Witamy,

  Wielkie dzięki za przygotowanie układu oraz kroków do pierwszego tańca. Goście byli zachwyceni naszym występem. Skorzystaliśmy najpierw z opcji walca grupowego, co pozwoliło nam ogólnie poznać Nasz przyszły taniec. Poznaliśmy wtedy Andrzeja, cierpliwego, wesołego nauczyciela, który sprawiał, że nauka szła do przodu.

  Dlatego zdecydowaliśmy się zakupić kilka lekcji indywidualnych. Instruktor zaproponował układ wykorzystujący poprzednie umiejętności i "na żywo" wymyślał nowe kroki, uwzględniając do tego muzykę brzmiącą w danej chwili.

  Mimo, że w momencie wykonywania tańca na sali weselnej troszkę zjadł nas stres i wkradł się mały błąd, goście nie zauważyli wpadki. Dobrze, że wcześniej otrzymaliśmy wskazówki jak się zachować w takiej sytuacji :) Za cierpliwość, pomysłowość, uśmiech i miłą atmosferę, gorące podziękowania.

  Serdecznie pozdrawiamy
  Kasia i Wojtek

 • referencje20.jpg

  Dorota i Bogumił

  Nie mieliśmy większego kłopotu z wyborem piosenki do pierwszego tańca, ale wizja jego wykonania na oczach gości, delikatnie mówiąc, nieco nas niepokoiła, bo nie mieliśmy prawie żadnego doświadczenia tanecznego. Wystarczyło jednak zaledwie kilka lekcji w pod życzliwym i fachowym okiem Andrzeja, żebyśmy uwierzyli w nasze możliwości i w to, że nasz pierwszy taniec się uda. Pomocnych wskazówek udzieliła nam też Ania. 

  Przed kursem cieszylibyśmy się nawet z opanowania kilku prostych kroków i figur. Nie marzył nam się tak rozbudowana, urozmaicona i ciekawa choreografia, jakiej nauczył nas Andrzej. Pod okiem instruktorów zaskoczyliśmy samych siebie! Dzięki nim w tym pięknym i ważnym dniu, mimo zrozumiałego stresu, cały układ zatańczyliśmy perfekcyjnie, a z parkietu zeszliśmy dumni i radośni. Goście oklaskiwali nas szczerze, a potem wielokrotnie komplementowali. Dlatego też gorąco polecamy szkołę wszystkim Narzeczonym, a sami jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

 • referencje19.jpg

  Kasia i Tomek

  Dzień ślubu był najwspanialszym dniem w naszym życiu. Chcieliśmy aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Ponieważ nigdy wcześniej nie mielismy styczności z tańcem w parze, postanowiliśmy zapisać się do szkoły tańca.

  Szkołę znaleźliśmy na internecie i okazało się, że był to bardzo trafny wybór. Goście byli zachwyceni choreografią oraz wykonaniem.

  Chcielibyśmy bardzo podziękować Andzejowi za fachowe podejście, cierpliwość oraz determinacje.

  Z powazaniem,
  Kasia i Tomek.

 • referencje18.jpg

  Monika i Krzysztof

  Nie mieliśmy wcześniej niemal żadnego kontaktu z jakimkolwiek tańcem. Skrępowani nieumiejętnością tańca i poruszania się na parkiecie postanowiliśmy poszukać szkoły, która pozwoli nam nauczyć się poruszania na parkiecie jak i pierwszego tańca, którym zaskoczymy naszych gości weselnych.

  Po przeszukaniu wielu ofert wrocławskich szkół tańca, zdecydowaliśmy się na tę szkołę. I był to strzał w 10!

  Andrzej miał do nas niewiarygodnie dużo cierpliwości, nauczył nas podstawowych kroków do tańca swobodnego, codziennego i wymyślił fantastyczną choreografię na pierwszy taniec weselny.

  Gorąco polecamy szkołę i Andrzeja!

  Monika i Krzysztof

 • referencje16.jpg

  Karolina i Marek

  Drodzy Narzeczeni,

  Gorąco polecamy Wam naukę tańca dla nowożeńców! Nauka jest prowadzona profesjonalnie z przesympatycznym, bardzo cierpliwym i pomocnym instruktorem Andrzejem, dzięki któremu, mimo sporych luk w naszym talencie tanecznym, nasz najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu wypadł pięknie także w oczach naszych drogich gości, a rodzice wręcz płakali. Nasz początkowy stres i zmartwienia dotyczące tego jak wszystko wypadnie, szybko zniknęły po kilku lekcjach z bardzo pomysłowym i zawsze zabawnym Andrzejem, a niekończące się owacje tego pięknego dnia długo zostaną nam w pamięci. Dziękujemy i gorąco polecamy!

  Karolina i Marek Juszczyńscy

^ do góry ^