Kursy tańca

Zajęcia prowadzone są w Szkole Tańca Al-Mara we Wrocławiu
przy ulicy Powstańców Śląskich 22, I piętro.

 • dzieci_taniec.jpg

  Kursy tańca dla dzieci i młodzieży

  Kurs tańca to wspaniały pomysł na zorganizowanie wolnego czasu dziecka. Zajęcia taneczne pozwalają rozwinąć koordynację ruchową, zdolności artystyczne dziecka, uwrażliwić na muzykę. Kurs tańca dla dzieci pozwala ukształtować prawidłową sylwetkę, pokonać nieśmiałość i dodać pewności siebie, jak również odkryć talent dziecka. Młodsi tancerze uczą się dobrych manier, odpowiedzialności, dyscypliny i współpracy z rówieśnikami. Dzieci ze szczególnym zdolnościami będą brały udział w ogólnopolskich turniejach tanecznych.

  Ferie zimowe z tańcem 2014 we Wrocławiu      Hip hop & disco dance 

 • dla_pan2.jpg

  Kursy tańca dla pań

  Dla pań przygotowaliśmy wyjątkowe kursy tańca. W zależności od temperamentu i upodobań możecie zakosztować orientalnego tańca brzucha, który pozwoli wyzwolić wdzięk i kobiecość lub uwolnić wodzę fantazji w gorącej i żywiołowej salsie przy rytmicznej, latynoamerykańskiej muzyce.

   

   

  Taniec brzucha      Salsa latino solo

 • para.jpg

  Kursy tańca dla par

  Posiadamy bogatą ofertę kursów tańca dla par. Jeśli chcecie poznać podstawy tańca w parze, które będziecie mogli zastosować na imprezie - polecamy kurs tańca użytkowego. Dla par, które lubią gorące rytmy latynoamerykańskie proponujemy naukę salsy w parach, natomiast dla odważnych proponujemy szalony kurs rock and rolla. Natomiast dla osób chcących hobbystycznie uczyć się tańców latynoamerykańskich i standardowych oferujemy kurs tańca towarzyskiego.

  Taniec użytkowy      Salsa      Taniec towarzyski      Rock'n'roll

 • pierwszy_taniec_01.jpg

  Pierwszy taniec dla nowożeńców

  Dobrze wiemy, jak ważne jest, żeby wszystko było piękne podczas tego wyjątkowego dnia w życiu. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę nauki pierwszego tańca. Promonujemy zajęcia grupowe z podstaw walca angielskiego i wiedeńskiego. Jest to dobry sposób, żeby się roztańczyć i nabrać swobody w tańcu. Gorąco polecamy lekcje indywidualne z pierwszego tańca. Indywidualne podejście sprawi, że Wasz pierwszy taniec będzie wyjątkowy i oryginalny. Terminy lekcji ustalane są pod Wasze preferencje czasowe.

  Kurs pierwszego tańca - zajęcia indywidualne      Kurs pierwszego tańca - zajęcia grupowe      Referencje

 • seniorzy.jpg

  Kursy tańca dla seniorów

  Ruch to zdrowie. Zajęcia taneczne to wspaniały pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu. Taniec pozwala zachować dobrą sprawność fizyczną, gdyż podczas tańca pracują wszystkie mięśnie i partie ciała. Spotkania taneczne sprzyjają zawieraniu nowych przyjaźni i znajomości. Zapraszamy serdecznie wszystkich Seniorów - na rozpoczęcie przygody z tańcem nigdy nie jest za późno.

   

  Kursy tańca 50+ w parach      Kursy tańca 50+ solo

^ do góry ^